Home Uncategorized Dua Lipa nis pushimet në jug të Shqipërisë, por bën një gabim...

Dua Lipa nis pushimet në jug të Shqipërisë, por bën një gabim që po ia thonë të gjithë

Dua Lipa dhe familja e saj vijojnë pushimet në Shqipëri, ditën e sotme, ata ndodhen në jug kështu bëri me dije babai i këngëtares, Dukagjin Lipa.

Përmes një postimi në Instagram, ky i fundit ka treguar që është me kryeministri Edi Rama, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, Dua Lipa ka postuar disa foto nga Shqipëria ku shihet se po kalon kohë mjaft të mirë në plazhet e Shqipërisë.

Mirëpo, ajo çfarë ra në sy është ishte vendosja e lokacionit në këto imazhe të cilin Dua harroi ta bëjë, në të gjitha këto imazhe plot bukuri, ishte e vetmja kjo kritikë nga fansat sepse sipas tyre është mënyrë e mirë që këngëtarja ta promovoj vendin e saj./Blic/