Home Uncategorized “U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive...

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Rita ka nisur ditën me pozitivitet duke publikuar fotografi të reja në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini derisa vuri në pah linjtat trupore.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar këngën “You for Me”, e që tregoi se këtë mëngjes u zgjua me gëzim duke parë suksesin që bashkëpunimi i saj i fundit me Sigalan është duke shënuar.

Rita përndryshe këtë vit ka qenë mjaft e angazhuar, duke nxjerr në treg mini-albumin “Bang”, si dhe duke qenë pjesë e jurisë së “The Voice Australia”.