Home Uncategorized Sa bukur duket vajza e Remzies me mini fund

Sa bukur duket vajza e Remzies me mini fund

Vajza e këngëtares Remzie Osmani, Riola postoi një fotografi veshur me mini fund.

Ajo është rregulluar mjaft thjesht duke i kapur flokët derisa i shkojnë mjaft shumë me fustan, shkruan InfoKosova.

Riolen gjithmonë e kemi parë të thjeshte e aspak të ngarkuar me grim të rëndë.

Sigurisht është e bukur dhe duket mirë edhe e sthjeshtë./InfoKosova/