Home Uncategorized Nusja e Nexhat Osmanit na befasoi me fustanin që ka veshur

Nusja e Nexhat Osmanit na befasoi me fustanin që ka veshur

Nexhat Osmani pëlqehet shumë për zërin e tij e këngët e bukura.

Por një simpati nga publiku ka fituar edhe bashkëshortja e tij Xhevahirja, shkruan InfoKosova.

Madje ajo ka dëshmuar gjithmonë se është mjaft zonjë.

Së fundmi ajo ka pozuar e rregulluar dhe veshur me një fustan mjaft të bukur që po e bën të duket si vazjë e re./InfoKosova/