Home Uncategorized Mbahuni, avokatja superseksi publikon video nga shtrati “qysh e ka fal Zoti”

Mbahuni, avokatja superseksi publikon video nga shtrati “qysh e ka fal Zoti”

Redona din të prek në pikë fansat e saj.

Redona njihet për foto pr.ovokative, ku vazhdon të publikoj vetëm për përcjellësit e saj, shrkuan InfoKosova.

Por sot pak para gjumi shumë kënd do ta lë pa fjetur sonte.

Ajo ka publikuar një video teksa shihet mbi shtrat dhe e zveshur./InfoKosova/Lojtës Videosh