Home Uncategorized Gold AG sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Gold AG sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Gold Ag ka ditëlindjen sot.

Ai ka njoftuar përmes një postimi së mbush 35 vite jetë, shkruan InfoKosova.

Goldi tashmë ëshë martuar Ermirën dhe kanë një djalë së bashku.

Në moshë shumë të re ai u bë i njohur duke vazhduar kështu të jetë i ëpqlyer mjaft shumë nga publiku./InfoKosova/