Home Uncategorized ‘Çfarë shembull je për vajzën tënde’, Xhensila kritikohet pas publikimit të fotove...

‘Çfarë shembull je për vajzën tënde’, Xhensila kritikohet pas publikimit të fotove të nxehta

Xhensila Myrtezaj është në qendër të vëmendjes me çdo postim.

Ajo nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj, për të cilin ndihet mjaftë krenare,

Shumica e fansave po e kritikojnë atë dhe paraqitjet tejet provokuese duke i thënë që është shembull i keq edhe për vajzën e saj.

‘Aaa ti je kokrra e idiotes pz nene me femij shiko si je bere cfare shembulli I jep vajzes ti moj. Je femer zero 👎👎👎’, ishte një reagim i një ndjekësit.

Ndryshe, ajo u kritikua edhe për paraqitjen e saj në klipin ‘Prit pak’, duke bërë lëvizje provokuese e skena të nxehta.