Home Uncategorized Beatrix Ramosaj ndan pamje në të brendshme të vogla

Beatrix Ramosaj ndan pamje në të brendshme të vogla

Bukuroshja ka publikuar videon joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të ngushtë.

Beatrix ndau pamje të linjave ku theksoi barkun e sheshtë në të brendshme ngjyrë blu dhe zi.Në videon e publikuar, Beatrix mund të shihet duke marrë poza joshëse para pasqyrës teksa shfaqet e veshur me fustanin e ngjitur pas trupit./Lajmi