Home Uncategorized U tha se janë në lidhje dashurie, Adrola Dushi fiksohet ‘keq’ pas...

U tha se janë në lidhje dashurie, Adrola Dushi fiksohet ‘keq’ pas Capital T

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, është njëra ndër emrat më të suksesshëm në industrinë e modës ajo përflitet shumë herë edhe për jetën e saj private, veçanarisht për një lidhje të mundshme me reperin, Capital T, shkruan GazetaBlic.

Adrola dhe Capital T nuk e pranuan asnjëherë këtë lajm, duke thënë se janë vetëm miq të mirë.

Mirëpo, modelja u pyet për këngën e saj të fundit më të preferuar ku nuk hezitoi të përgjigjej.

“Për momentin, oh si me magji, oh si me magji, ej këndoj bukur apo jo?”, u përgjigj ajo duke vënë në dyshime tek fansat statusin e saj aktual./Blic/