Home Uncategorized Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

Këngëtarja kosovare e ka tepruar me photoshop.

Teuta Selimi ka postuar një foto të re por mori vëmendje me ndryshimin e madh të saj.

Këngëtarja është shfaqë me flokë ngjyrë karramel dhe veshur me një bluzë të vizllueshme.

Teuta është prej atyre personave që postojnë foto rrallë e përmallë, por kur e bëjnë marrin vëmendjen e të gjithëve.

Pavarësisht sa ndryshe po duket këngëtarja ajo mori vëmendjen e fansave të saj.

“Ja fala” mbanë titullin projekti i fundit i këngëtares./Lajmi