Home Uncategorized Nënë e tre fëmijëve, Arjola Demiri shfaq linjat trupore përfekte në bikini

Nënë e tre fëmijëve, Arjola Demiri shfaq linjat trupore përfekte në bikini

Aktorja e njohur Arjola Demiri, nga seriali ‘O sa mire’, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo gëzon sukses edhe në fushën e prezantimit si moderatore, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse goxha vite ka mbushur dhe nënë e tre fëmijëve Demiri shfaqet gjithmonë në formë seksi.

Së fundi, ajo ko postuar disa fotografi në llogarinë e saj Instagram ku mori vëmendjen me linjat trupore që kishte vënë në pah.Veshur në bikini të eza ajo tregonte fizikun si dhe me një grim të lehtë dukej për mrekulli.