Home Uncategorized Kjo qenka e dashura e re e Cozman, duket super seksi me...

Kjo qenka e dashura e re e Cozman, duket super seksi me bikini

Zeshkania e quajtur Fjolla, ka marr vëmendje në media rozë që kur e beri publike lidhjen me reperin e njohur Cozman,shkruan InfoKosova.

Fjolla dhe Cozman, vazhdojnë të publikojnë fotografi dhe video të shumta së bashku nëpër rrjete sociale.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot.

Ajo ka publikuar një video në bikini të katërta teksa shihet shumë, shumë seksi./InfoKosova/