Home Uncategorized Kaq “tmerr” dukej Arta Nitaj që Andi ta refuzonte në mbrëmjen e...

Kaq “tmerr” dukej Arta Nitaj që Andi ta refuzonte në mbrëmjen e maturës?
Ditë më parë Andi Artani dhe Arta Nitaj u komentuan gjerë e gjatë mediat rozë.

Arta tregojë se në mbrëmjen e maturës ka dashur që të ecin bashkë, por ishte Andi ai i cili ia la seen, duke “refuzuar” bukuroshen, shkruan InfoKosova.

Megjithatë, Arta dhe Andi larguan mallin pas shumë vite duke bëre sfilaten në studiot e T7.

Në disa fotografi të siguruara se si dukej Arta Nitaj për mbrëmje të maturës, nuk është edhe aq keq sa ta refuzonte djaloshi nga Peja./InfoKosova/