Home Uncategorized Habit ish-konkurrentja e “Për’puthen! Së shpejti nënë e një fëmije pa baba!

Habit ish-konkurrentja e “Për’puthen! Së shpejti nënë e një fëmije pa baba!

Ish-konkurrentja e edicionit të parë të “Për’puthen”, Ina Kollçaku ka treguar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar dhe është gati që së shpejti të bëhet nënë, befasia është se Ina edhe më parë kishte deklaruar se dëshiron të bëhet nënë por pa baba.

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur për faktin e të qenurit nënë, pa baba! Vazhdon ende t’i qëndron këtij mendimi?

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë e më shumë, ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në livadh.