Home Uncategorized Fustani i ngushtë ia thekson format përfekte Loredanes

Fustani i ngushtë ia thekson format përfekte Loredanes

Loredan ka shfaq linjat e bollshme që posedon.

Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër po mban afër fansave e saj në instagram falë përditshmërisë që tregon me anë të postimeve të ndryshme.

Së fundmi Loredana është shfaqë provokuese derisa provon një fustan të zi e të ngushtë para pasqyrës.

Padyshim që mori vëmendje duke ekspozuar linjat në fustanin që ia vizatonin ato dukshëm.Ndryshe, “Nëse don” është projekti i ri në bashkëpunim me Mozzikun, ku pjesë e klipit ishte edhe vajza e tyre Hana./Lajmi