Home Uncategorized E dhimbshme, mërgimtarja kosovare vdes në dasmë – pëson infarkt!

E dhimbshme, mërgimtarja kosovare vdes në dasmë – pëson infarkt!

Një rast i rëndë ka ndodhur mbrëmë në një sallë dasmash në Tetovë.

Një kosovare, që erdhi nga Franca, pësoi infarkt dhe pastaj ndërroi jetë.

Indeksonline mëson se bëëhet fjalë për 15 vjeçaren, D. Lika, nga fshati Shtrazë e Kaçanikut.

E ndjera me familje jetoi për një kohë në Annecy të Francës.