Home Uncategorized “Çmendet” Alaudin Hamiti, vesh xhinset mbrapsht dhe del rrugëve të qytetit

“Çmendet” Alaudin Hamiti, vesh xhinset mbrapsht dhe del rrugëve të qytetit

Moderatori i njohur Alaudin Hamiti, njihet si një nga moderatorët më me stil në shqiptari.

Sitili i tij është mjaftë unik ku edhe mundohet ta shfaq vazhdimisht, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar në rrjete sociale, Alaudini shihet pran bashkëshortes së tij.
Ajo që mori vëmendje ishin xhinset “mbrapsht”.

Për më shumë shiko fotografin më poshtë dhe bindu./InfoKosova/