Home Uncategorized “Çfarë deputete o Allah”, Adriana Matoshin e incizojnë në kafene

“Çfarë deputete o Allah”, Adriana Matoshin e incizojnë në kafene

Përkundër angazhimeve në politikë dhe aktrim, Adriana Matoshi gjen kohë për t’ia kushtuar shoqërisë.

Kështu na lenë të kuptojmë përmes postimeve në rrjetet sociale.

Deputetja së fundmi është incizuar nga një mik i saj i cili gjatë publikimit të videos ka thënë: Çfarë deputete, o allah, o Zot runa, runa deputeten, pastaj ka shkruar: O allah ruj deputetet e Kosoves.

Mos dil pa then amin.

Këtë video Adriana e ripostoj në Instagram, ku po shihet e veshur me shumë stil./Indeksonline/

Lojtës Videosh