Home Uncategorized Rikthim në ‘look’-un e vjetër! Bora Zemani ndryshon pamjen dhe ja si...

Rikthim në ‘look’-un e vjetër! Bora Zemani ndryshon pamjen dhe ja si duket tani!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani ka eksperimentuar shpesh me look-un e saj përgjatë këtyre viteve.

Atë e kemi parë herë me flokë të zinj, herë me nuanca të bjondes, herë me gërshetat trendy dhe herë me flokë të shkurtra.

Së fundmi Bora ka ndryshuar sërish look dhe rezultatin e ka treguar me anë të një fotoje të publikuar në Instagram, ajo është rikthyer te flokët e shkurtër dhe si duket e kishte marrë malli.

“Flokë të shkurtër, sërish”, ka shkruar moderatorja krahas fotos, duke treguar se ndihet e lumtur me ndryshimin e bërë.