Home Uncategorized “Edhe 5-6 vjet mos m’pytni ma”, Elita “nervozohet” ne fansa

“Edhe 5-6 vjet mos m’pytni ma”, Elita “nervozohet” ne fansa

Elita Rudi ka hapur një pyetësor në instagram.

Bashkëshortja e reperit Gjiko ka vendosur të tregohet e afërt me fansat e saj të cilën e përcjellin me vëmendje moderatoren e njohur.

Pyetjet që i janë adresuar janë nga më të ndryshmet, por shumica rreth jetës private.

Dikush prej fansave e pyeti Elitën se kur do e bësh bebin e 3-të?

Ndërkohë Elita është përgjigjur pak sa si nervozë pasi që sicc dihet ajo nuk ka dhe shumë kohë që ka sjellë në jetë vajzën e saj Botën.

“Siç e dini un nuk kam kohe që kam lind vajzën, ketë pyetje mos ma boni edhe 5-6 vjet, mas 5 vjetve ta shoh se qysh po ndina”, ka thënë Elita duke mos mohuar mundësinë edhe për një fmëijë ani pse në një të ardhme të largët./Lajmi

Lojtës Videosh