Home Uncategorized Do të mbeteni gojëhapur nga ndryshimi drastik i Teuta Selimit

Do të mbeteni gojëhapur nga ndryshimi drastik i Teuta Selimit
Si shumica e fytyrave publike edhe Teuta Selimi ka renë pre e ndryshimeve drastike në pamje.

Këtë e vërejmë me postimet e shumta që i bën në rrjetet sociale, ku përveç operacioneve plastike ajo po përdorë edhe photoshop në masë të madhe.

Ajo pëlqehet nga publiku për zërin e saj të talentuar si dhe pozitivitetin që e shpërndan tek fansat e saj.

Mirëpo, duke krahasuar pamjen e saj me vitet e kaluara shohim se ajo ka pësuar ndryshime të mëdha.Më poshtë keni disa imazhe./Indeksonline/