Home Uncategorized Andrra poston foton më të bukur nga pushimet

Andrra poston foton më të bukur nga pushimet

Andrra Destani postoi pamje nga pushimet.

Ajo erdhi me një fotografi ku shihet me Sinanin dhe nje djale qe duket te jete vellau i saj e tyre, shkruan InfoKosova.

Si rrallë herë ajo postoi foto te tille.

Dhe po duken mjaft bukur./InfoKosova/